Сергій Моргунов: «Завдяки допомозі міста Карлсруе у Вінниці почали розгортати додаткові мобільні "пункти незламності"»

26 листопада у Вінниці почали розгортати додаткові мобільні «пункти незламності». Все необхідне для їхнього облаштування передало німецьке місто-побратим Карлсруе. На одній з локацій, де встановлюють пункти обігріву, побував міський голова Сергій Моргунов.

У рамках домовленостей з німецьким містом-побратимом Карлсруе, які були досягнуті на зустрічі мерів Вінниці та Карлсруе, наше місто отримало 10 комплектів палаток. Завдяки ним у Вінниці розгорнуть додаткові пункти обігріву. До цих комплектів входять: тепловентилятори, нагрівачі води, плити, вогнегасники, розкладачки, генератори, каністри для бензину, мастило для генераторів, засоби освітлення, електрообладнання та інші матеріали для облаштування.

«У "мобільних пунктах незламності", як і у стаціонарних, люди зможуть зарядити телефони, зігрітися, попити гарячого чаю», – каже Сергій Моргунов.

Міський голова також зазначив, що наразі визначають місця, де будуть облаштовувати мобільні «пункти незламності». За словами очільника міста, їх встановлюватимуть залежно від розташування існуючих стаціонарних «пунктів незламності», щоб людям було зручно по логістиці.

«Паралельно проводитимуться роботи з облаштування стаціонарних "пунктів незламності" у школах, бібліотек, підліткових клубах. Також багато власників багатоквартирних будинків у підвальних приміщеннях своїх будинків продовжують створювати відповідні пункти», – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що підтримка закордонних партнерів наближає всіх українців до перемоги та допоможе подолати всі наслідки атак по цивільній інфраструктурі України.

«Ми дякуємо за підтримку. Відчуваємо, що не одні в цій боротьбі і разом зможемо подолати всі виклики, пов’язані із загрозою знищення цивільної інфраструктури рашистськими терористами».


Переглядів: 1044
Поширень: 0