До кінця наступного року планують завершити реконструкцію спорткомплексу "Здоров'я"

Тут матимуть можливість займатися спортсмени з інвалідністю, оскільки в області недостатньо приміщень та спорткомплексів для  заняття спортом людей з особливими потребами. Реконструкція СК «Здоров’я» покликана вирішити саме цю проблему. 10 жовтня Олександр Крученюк оглянув хід виконання будівельних робіт, що ведуться в приміщенні спорткомплексу «Здоров’я».

Заступник голови облдержадміністрації прокоментував хід виконання робіт: «Враження цілком позитивні. Всі заплановані згідно проекту роботи, виконуються справно. Деякі внутрішні роботи вже зроблені: змурована і обладнана шахта для встановлення великого і просторого ліфта, вже перемуровано санвузли, душові кабіни, кімнати для персоналу. Будівельники приступили до облаштування спортивної зали та трибун навколо неї на 100+ глядацьких місць. Взимку будівельні роботи не припинятимуться. Ввести в експлуатацію спорткомплекс заплановано наприкінці наступного року».

До кінця наступного року планують завершити реконструкцію спорткомплексу "Здоров'я"

У спорткомплексі буде розміщена велика спортивна зала для ігрових видів спорту, зала для занять з єдиноборств та тренажерна, душові кабіни, сауни для професійного розігріву спортсменів, а також знаходитимуться адміністративні приміщення для керівництва «Інваспорту» та СК «Здоров’я». Спорткомплекс відповідатиме вимогам для  проведення змагань Всеукраїнського рівня.

До кінця наступного року планують завершити реконструкцію спорткомплексу "Здоров'я"

«Інклюзивні види спорту сьогодні надзвичайно потужно розвиваються, і наші спортсмени досягають значних професійних висот. Створити для них всі умови і можливості займатися спортом – обов’язок обласної влади»,  – наголосив заступник голови облдержадміністрації. «Тішить, що такий проект реалізується саме на Вінниччині. Я переконаний, що наш досвід братимуть за приклад інші регіони України, аби облаштовувати спортивні зали на належному рівні і розвивати спортивну інфраструктуру»,  – зауважив Олександр КрученюкПереглядів: 1972
Поширень: 0