"Укрпошта" готує три нові випуски марок до кінця зими — Смілянський

“Укрпошта” готує три випуски марок на січень – лютий. Про це генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський повідомив у Телеграм. Щоб гарантовано отримати ці марки, Смілянський пропонує підписатись на філателістичний абонемент “Укрпошти”.

“Так вийшло, що останні випуски – Херсон, Кримський Міст, Новий Рік, Щедрик та Зброя – були розкуплені майже за лічені дні і, звісно, я отримую чисельні повідомлення, що багато кому не вистачило наших марок”, — написав Смілянський.

Скільки б марок не випустили, їх точно всім не вистачить, додав він. За його словами, у 2023 році випусків буде більше, але тиражі будуть менші.

“Але менші не означає не такі круті, бо вже готуємо нестандартні 3 випуски на січень — лютий”, — зазначив Смілянський.

Щоб не пропустити щось цікаве наступного року, гендиректор “Укрпошти” пропонує підписатись на філателістичний абонемент Укрпошти.

“Ви гарантовано будете мати можливість придбати всі марки у кількості від 1 до 3 штук з безкоштовною доставкою”, — написав Смілянський.

За його словами, з наступного року “Укрпошта” надсилатиме марки одразу після випуску, не чекаючи закінчення місяця.Переглядів: 1346
Поширень: 0