Концерн Поділля
Серед студентів вінницьких вишів провели  "Козацькі забави"

Напередодні Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрова Пресвятої Богородиці, 11 жовтня 2018 року, Вінницький ОЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації провели фізкультурно-розважальний захід «Козацькі забави» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Вінниці.

На спортивному майданчику ВНТУ 8 команд, сформовані з 3 юнаків та 2 дівчат визначали кращих у видах програми – юнаки: «Прогулянка фермера», «Закинь колоду», «Перекотиполе», «Буксирування колеса», «Влучний постріл», «Перетягування канату», а дівчата: «Смуга перешкод», плетіння «Пояса української козачки» та «Козацькій Вікторині».

Перемогу у загальнокомандному заліку святкувала команда Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, ІІ місце посіла команда Вінницького національного технічного університету, ІІІ місце у команди Вінницького кооперативного інституту. Команда-переможниця була нагороджена грамотою та перехідною булавою, переможці та призери у загальнокомандному заліку були нагороджені медалями, грамотами та сувенірною атрибутикою, переможці та призери у видах програми були відзначені грамотами від організаторів.