Вінницький «ЯСКО» здобув срібло на турнірі з футзалу "LVIV OPEN CUP"

Вінницький клуб "Яско" здобув "срібло" на ХIX Всеукраїнському турнірі з футзалу серед команд-аматорів "LVIV OPEN CUP". Про це повідмила асоціація футзалу Вінницької області.

Всеукраїнський ХIX турнір з футзалу серед аматорських колективів "LVIV OPEN CUP 2023 фінішував 8 січня. Змагання проходило в палаці спорту «Галичина», у Львові. Серед команд-учасниць були найкращі аматорські команди Києва, Одеси, Львова, Рівного, Вінниці, Броварів.

Вінниччину у "Golden Division" представляв клуб «ЯСКО». Він успішно подолав груповий етап, завершивши його на першому місці в групі.

В півфіналі «ЯСКО» помірявся силами із «Майфоном» (Черкаси). Вінничани впевнено перемогли, із рахунком 3:0.

В фіналі вінницькі футзалісти, із рахунком 1:3 програли команді TEAMFOOTBALL (Львів).

Отже, в активі «ЯСКО» - срібні медалі Всеукраїнського турніру. Бронзу здобула ще одна львівська команда «Галицька здоба», яка переграла «Майфон» - 4:1.