Валерій Коровій представив начальника новоствореного управління дорожнього господарства Вінницької ОДА

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 12.10.2018 № 43-рк, за погодженням з Міністерством інфраструктури України, на посаду начальника управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації призначено Бабія Олега Васильовича.        

Очільника новоствореного структурного підрозділу голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій офіційно представив 16 жовтня під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону.

«З цього року введено в дію Закон України «Про дорожній фонд», відповідно до якого визначено чітке розмежування фінансування: 70 % - на загальнодержавні дороги, 30 % - на місцеві, - підкреслив Валерій Коровій. – У Вінницькій області 7,5 тисяч кілометрів місцевих доріг. Минулого року була проведена велика робота, й частину документації по цих дорогах передали у Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА. Нами було закумульовано близько 630 млн. гривень, замовником залишили Службу автомобільних доріг області. Сьогодні ж Службі заборонено бути розпорядником коштів місцевих доріг, і це спонукало нас до дій, адже з 1 січня ми повністю вступаємо у відповідальність за ці дороги».

За словами голови облдержадміністрації, одночасно з управлінням створено службу місцевих доріг, яка здійснюватиме функції технагляду.Переглядів: 2819
Поширень: 0