Визначили переможців конкурсу «Житловий комплекс зразкового утримання-2018»

У цьому році в місті знову було оголошено конкурс «Житловий комплекс зразкового утримання-2018». Вінничани подали понад 30 заявок. Із них комісія визначила дев’ять переможців. Сьогодні, 17 жовтня, директор департаменту житлового господарства Роман Фурман вручив переможцям грошові сертифікати, дипломи та аншлаги на будинки. 

Переможців визначали у трьох номінаціях «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років», «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» та «Найкраща прибудинкова територія». 

Щодо призового фонду, то у номінаціях «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років» та  «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» за перше місце переможці отримають 40 тисяч гривень, друге –  30 тисяч гривень і за третє – 10 тисяч гривень. У номінації «Найкраща прибудинкова територія», відповідно – за перше місце – 30 тисяч гривень, друге – 20 тисяч гривень і третє – 10 тисяч гривень.

Кошти, отримані в якості премій за перемогу у номінації, перераховуються на підприємство, що здійснює обслуговування та утримання даного житлового будинку. В подальшому їх використають виключно на потреби будинку, або вони будуть зараховані, як сума співфінансування при проведені капітального ремонту. 

Визначили переможців конкурсу «Житловий комплекс зразкового утримання-2018»

«Ще раніше, коли міським головою був Володимир Гройсман, у Вінниці  започаткували конкурс «Кращий житловий будинок». Останній раз він проводився у 2013 році, минулого року за дорученням міського голови Сергія Моргунова конкурс було відновлено. Заявки ми почали приймати в березні і завершили у червні. Зареєструвався  31 будинок, перемогу отримали дев’ять. За рішенням загальних зборів мешканці можуть розпорядитися виграшною сумою і потратити її на благоустрій або ж на ремонті роботи. Будинки, які брали участь у конкурсі, досить активно використовують міські програми на умовах співфінансування і опікуються питаннями енергоефективності», - зазначим директор департаменту житлового господарства Роман Фурман

Визначили переможців конкурсу «Житловий комплекс зразкового утримання-2018»

Перше місце у номінації «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» виграли мешканці будинку по вул.Стельмаха, 17.  

«На посаді старшої по будинку я уже багато років. Ми намагаємося робити своє житло кращим. Ми повністю утеплили його, замінили покрівлю на умовах співфінансування з міською радою – 70% вартості виплатили з міського бюджету, а 30% збирали з мешканців. Важко, звісно, збирати з людей кошти, але нам вдається домовлятися. Завдяки утепленню я вже минулої зими відчула енергозбереження. За комунальні платежі стала платити наполовину менше.  40 000 грн витратимо на утеплення балконів», – розповіла старша по будинку по вул.Стельмаха,17 Ніна Пальцева

Перше місце у номінації «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років» отримали мешканці будинку по вул. М.Литвиненко-Вольгельмут, 44.

«Останнім часом у співпраці з міською радою та департаментом житлового господарства нам вдалося утеплити будинок, виконані роботи по ремонту покрівлі. Замінили систему централізованого опалення, у під’їздах встановлено енергозберігаючі світильники та датчики руху. Мешканці проявляють свою ініціативу і є співпраця з міською владою та з ЖЕО. Плануємо зробити більше. Хочемо привести прибудинкову територію до ладу, та встановити новий дитячий і спортивний майданчик. Виграні кошти ще не знаємо куди потратимо, будемо радитися із старшими по під’їздах», -  каже старший по будинку Іван Капля

Визначили переможців конкурсу «Житловий комплекс зразкового утримання-2018»

«Найкращою прибудинковою територію» і сертифікат на 30 000 грн отримали мешканці будинку по вул. А. Янгеля,75.  «Я працюю давно і наполегливо, зі мною співпрацює багато мешканців. Два роки тому ми попросили свого депутата Петра Бабія, щоб допоміг нам привести двір в порядок. Через кілька місяців ми відремонтували двір на умовах співфінансування. Біля будинку висадили квіти, дерева постійно за ними доглядає десь чоловік шість. Дивимося, щоб у нашому дворі нічого не ламали. Я звернулася до міського голови Сергія Моргунова, аби нам поставили дитячий майданчик, тепер у нашому дворі він є. Сюди приходять дітки навіть з інших будинків. Кошти, які виграли потратимо на ремонти», - розповіла старша по будинку Катерина Мусієнко

Додатково:

Загалом призерами у номінації «Будинок зразкового утримання, забудови до 1985 років»: 

  • I місце – будинок по вул. М.Литвиненко-Вольгельмут,44; 
  • II  місце – будинок по вул. В.Порика, 15;
  • III  місце – будинок по вул. Стельмаха, 15.

У номінації «Будинок зразкового утримання, забудови від 1986 років» отримали перемогу: 

  • I місце – будинок по вул.Стельмаха,17;
  • II  місце – будинок по вул. Чайковського, 21;
  • III  місце – будинок по просп. Космонавтів, 53.

Перемогу у номінації «Найкраща прибудинкова територія» отримали: 

  • I місце –будинок по вул. А. Янгеля,75; 
  • II  місце – будинок по вул. А.Янгеля, 69;
  • III  місце – будинок по вул. Київська, 112.


Переглядів: 5355
Поширень: 2