Працівників харчової промисловості привітали з професійним днем

Сьогодні, 18 жовтня, у мерії привітали працівників харчової промисловості. Їм вручили грамоти та грошові премії.

День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня. Напередодні, Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував людям, які працюють у цій сфері за їхню роботу.

«Україну завжди вважали житницею всієї Європи та, мабуть, і світу. Зараз ми поступово відновлюємо ці позиції. Ні для кого не секрет, що продукти харчування, які  виготовляються в Україні в цілому і  у Вінниці зокрема, користуються популярністю по всій Європі. Є багато людей, які приїздять з інших країн і купують у нас продукти харчування. Вони відзначають, в першу чергу гарне співвідношення якості та ціни. У мене є навіть такі знайомі.  Якщо говорити про Вінницю, то «Вінницька цукерка» ще за радянських часів вважалась однією з найкращих в Україні. Вінницька харчосмакова фабрика виготовляє найкращу гірчицю, хрін, який з вінницьким салом взагалі ні з чим незрівнянний. Якщо говорити про корпорацію «Рошен», то вона входить в п’ятірку світових лідерів по виробництву шоколаду та цукерок, і дуже приємно, що основне виробництво знаходиться безпосередньо у Вінниці. Всі знають нашу олію, тільки Вінницький олійножировий комбінат виготовляє до 4 % світового виробництва олії, тобто – це теж досить потужне виробництво. Мені, не лише як міському голові, а й як людині, приємно читати на етикетках, що той чи інший продукт виготовлений у Вінниці. Це позитивно з точки зору іміджу міста та його економічного розвитку», – каже міський  голова Сергій Моргунов.

Працівників харчової промисловості привітали з професійним днем

Сергій Моргунов побажаю працівникам харчової промисловості  позитивних емоцій та подяки від людей, які споживають їхній товар. «Бажаю й надалі створювати ще кращі зразки продукції, щоб ваші колективи зміцнювалися, виробництво розвивалося, а заробітні плати збільшувалися», – зазначив міський голова. Переглядів: 2372
Поширень: 0