Інтригуюче протистояння "Ниви" та "Чайки" у Вінниці завершилося внічию

Сьогодні, 8 квітня, «Нива» та «Чайка» зіграли у Вінниці внічию, із рахунком 3:3. Про це повідомляють у пресслужбі вінницької «Ниви»

Команди з Вінниці та Петропавлівської Борщагівки розділяють 3-4 місця за рівності в очках. У попередньому поєдинку на полі «Чайка» розгромила вінничан – 3:0.

Початок цієї зустрічі порадував господарів. Вже на 11-й хвилині граючий президент «Ниви» Артур Загорулько забив пенальті – 1:0.

Однак закріпити свою перевагу «Нива» не змогла, «Чайка» ж не посипалася після раннього голу і невдовзі рахунок зрівнявся.

У першому таймі «Нива» забила ще одного гола, і третього – після перерви. Після цього «Чайка» почала відіграш. За кілька хвилин гості забили другого гола, а вже у компенсований час другого тайму остаточно зрівняли рахунок.

3:3 – яскрава нічия.

Нагадаємо, вінницька «Нива» представила новачків, а також нещодавно у команді вперше з’явився бразильський легіонер