Вінницька міська рада для спрощення умов ведення бізнесу скасувала ще вісім місцевих регулювань

Вінниця – перше місто в Україні, яке розпочало процес “очищення” місцевого регуляторного середовища. Як очікує місцева влада, це має призвести до покращення бізнес-клімату та пожвавлення підприємництва в місті.

Сьогодні, 26 жовтня, депутати Вінницької міської ради абсолютною більшістю прийняли рішення про втрату чинності 6 актів, які стосуються регулювання земельних питань. Рішення міської ради прийнято згідно з рекомендаціями Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища, що створена і діє у Вінниці. Раніше цього року було скасовано 2 регуляторні акти рішенням виконкому міської ради. 

«Спрощення регуляторного навантаження ініційовано Вінницькою міською радою на чолі з міським головою Сергієм Моргуновим задля забезпечення збалансованих умов ведення бізнесу у місті, активізації підприємницької ініціативи та, у такий спосіб, підвищення рівня зайнятості населення», — повідомив директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталій Погосян.

Очищення місцевого регуляторного середовища у Вінниці здійснюється в межах діяльності «Відкритої регуляторної платформи», що є комунікаційним майданчиком між владою та бізнесом міста. Цей майданчик є засобом напрацювання спільних рішень, які сприятимуть прискоренню економічного розвитку Вінниці, підвищенню рівня взаємодовіри та ефективної співпраці всередині громади. Ініціативу створення цього майданчику ще навесні підтримав проект Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес – об’єднань малих і середніх підприємств» та Центр громадської експертизи та чолі з Любомиром Чорнієм, який пізніше став радником Вінницького міського голови.

Нагадаємо, перегляд регуляторного середовища є одним з кроків реалізації «Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва міста Вінниці на 2017-2020 роки», яку було затверджено у квітні 2017 року. Переглядів: 1659
Поширень: 0