Вінницька «Нива» із мінімальним рахунком поступилася «Чорноморцю»

Дванадцятого липня вінницька «Нива» в гостях грала проти клубу УПЛ «Чорноморець» (Одеса). Це був останній контрольний поєдинок команди на другому етапі зборів, повідомляє пресслужба ФК "Нива".

Команди зустрічалися в Одесі на стадіоні «Чорноморець». «Нива» вийшла на поле в такому стартовому складі: Попович (воротар), Гільєрме, Лотоцький, Борячук, Грачов, Страшкевич, Загорулько і гравці на перегляді. На заміну виходили Швець (після травми) і 8 гравців на перегляді.

Всі голи були забиті в першому таймі. За «Чорноморець» дублем відзначився новачок команди Богдан Бойчук (6 і 28 хвилини). Натомість гол у відповідь провів граючий президент нашого клубу Артур Загорулько, який показав високу індивідуальну майстерність у штрафному майданчику господарів поля. Після швидкої контратаки «Ниви» він обіграв суперника і влучно пробив, зрівнявши  рахунок.

Ігровою перевагою значну частину матчу володів «Чорноморець». Але після низки замін в складі обох команд ми багато володіли м’ячем і мали шанси зрівняти рахунок. Зокрема, ці моменти втратили Артур Загорулько і Олексій Швець. Суперник також міг вийти вперед після суперечливого пенальті. Гравець «Чорноморця» Артем Присяжнюк його не реалізував. Удар парирував воротар, який перебуває на перегляді!

Натомість, в другому таймі коли Загорулько обігрував суперника, і той зіграв рукою, 11-метровий не було призначено. Отже, 2:1 на користь команди Прем’єр-ліги.

12 липня вінницька «Нива» в гостях грала проти клубу УПЛ «Чорноморець» (Одеса). Це був останній контрольний поєдинок нашої команди на другому етапі зборів.

Команди зустрічалися в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Поєдинок прокоментував головний тренер "Ниви"  Юрій Ярошенко:

- В цьому матчі можна було побачити фрагменти того футболу, який ми хочемо досягти. Я задоволений ставленням футболістів до справи. За гру «Ниві» можна поставити оцінку «задовільно». Хотілося б кращого, але створюється новий колектив, є нові тренерські вимоги. Тому гравці поки що «прилаштовуються» один до одного.

- Юрію Миколайовичу, воротар Єгор Попович після травми провів цілий тайм. Як він себе почуває? Чи задоволені його діями?

- Його стан задовільний. Єгору поки що бракує ігрової практики. У деяких епізодах – швидкості реакції, що також із цим пов’язано.

- Завершується другий етап зборів і майже одразу починається третій. Що буде на ньому?

– Будемо награвати склад. Відпрацьовувати техніко-тактичні дії, стандартні положення тощо. Третій етап починаємо 17 липня. Вже 18 липня проводимо виїзний матч проти «Агробізнесу», а 21 липня – проти «Епіцентру».