На Вінниччині зупинили партію деревини, яка експортувалася за підробленими документами

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками Вінницької митниці ДФС викрито спробу експорту лісоматеріалів за підробленими документами.

Під час митного огляду на пункті пропуску вантажівки, що перевозила партію деревини загальним об’ємом 36,9 кубометра, встановлено невідповідність товару характеристикам, описаним в супровідних документах, що, в свою чергу суттєво знижувало митну вартість продукції.

В ході подальшого відпрацювання встановлено, що зловмисники подали копії підроблених товарно-транспортних накладних, на підставі яких формували необхідні документи для реалізації товару за межами митної території України.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження, що кваліфікується за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України по факту вчинення підробки документів, що стали підставою для переміщення товарно-матеріальних цінностей через митний кордон України. Незаконна продукція вилучена до прийняття законного рішення, встановлюється реальна митна вартість деревини, що призначалася для експорту за межі України. 

Порушення викрито в рамках операції «Рубіж-2018», спрямованої на викриття кримінальних правопорушень в митній сфері, попередження, виявлення і припинення каналів незаконного переміщення товарів народного вжитку, в тому числі підакцизної групи.Переглядів: 1382
Поширень: 0