У Вінниці після півторарічної перерви запрацював ще один завод: що там будуть виготовляти

Вчора, 26 липня, українська компанія “Крайтекс-Сервіс” офіційно запустила виробництво на потужностях колишнього заводу “Вінницяпобутхім”, переданого в управління АРМА. Підприємство не функціонувало останні півтора роки, адже кінцевим бенефіціаром був російський власник. Але зараз тут вже виготовляють пральні порошки, рідкі засоби для прання, миття та чищення, а також косметичні товари.

За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, новий вінницький завод має 12 промислових ліній, тож в майбутньому тут в посиленому режимі будуть нарощувати українське виробництво та створять сотні робочих місць для людей.

“Якщо зараз завод має випустити 100 найменувань товару, то у найближчі чотири роки, за прогнозами фахівців, ця кількість має збільшитися у 8 разів. Вже цьогоріч компанія виплатить 100 млн грн податків, а протягом наступних трьох сума щорічних виплат збільшиться втричі. За рахунок цього буде наповнюватися бюджет, а заразом підсилюватися обороноздатність країни, – сказав Андрій Очеретний. – Нині тут вже працевлаштовані понад 100 людей – “старожили” попереднього підприємства та нові фахівці. До кінця цього року керівництво заводу планує збільшити кількість кадрів до 300. В найближчі роки на заводі працюватиме 1000 працівників. Тож вінничани та внутрішньо переміщені особи можуть сміливо влаштовуватися на роботу та стати частиною цієї команди”.

Заступник міського голови також додав, що старт роботи чергового заводу у Вінниці – це чудовий приклад для інших інвесторів, адже потужний бізнес залишається в Україні під час війни та робить суттєвий внесок в розвиток країни.

“Сьогодні 70% споживчого попиту в сегменті побутової хімії припадає саме на засоби для прання. До війни абсолютними лідерами українського ринку побутової хімії були міжнародні компанії, імпорт яких становив понад 50%. Національним виробником до війни був "Вінницяпобутхім" з часткою 10%, але він не працював на повну потужність. Сьогодні завод має великий потенціал, ми хочемо значно збільшити частку якісної національної продукції на українському ринку”, — наголосив директор "Крайтекс-Сервіс" Сергій Зайков.Переглядів: 835
Поширень: 0