Вінницька "Нива" здобула першу перемогу у сезоні, здолавши "Кудрівку"

Вінницька "Нива" вперше у цьому сезоні здолала суперника - ФК "Кудрівка". Про те, як проходив матч пише пресслужба вінницької команди.

Вінничани раніше припинили виступи в Кубку України, тож могли зосередитися на справах у чемпіонаті.  ФК Кудрівка після поразки в Стрию завдала ураганної поразки Васту (9:0). Проте був один важливий момент – напередодні підопічні Даценка зіграли виснажливий кубковий матч із ФСК Маріуполь. І програли по пенальті. Напевно, втома та моральне виснаження далися взнаки, тому що на початку зустрічі «Нива» серйозно притиснула гостей.

Після ауту від Борячука Загорулько вів м’яч впоперек поля й під тиском суперника залишив його Власенку, який прямо звідти, метрів із 25-ти чи й більше, зважився пробити з правої ноги. М’яч прошмигнув повз воротаря десь у кут – 1:0. На куражі Нива діяла досить цікаво, розіграла кілька моментів. Один тільки Петленко двічі був близьким, щоб закріпити перевагу вінничан, а були ж іще моменти.

Втім, велику вимушену паузу в матчі встановило пошкодження захисника господарів Грачова. Його в підсумку вивезла автівка швидкої допомоги, а Кудрівка перевела гру вперед і моменти Кулика та Скепського вже змушували хвилюватися воротаря господарів Вічного.

А відразу після перерви все той же Кулик настільки гостро прорвався на ударну позицію, що влучив у стійку. Мінімальна перевага Ниви в ці хвилини по-справжньому хиталася.

Треба було вінничанам переводити гру подалі від своїх воріт і закріплювати перевагу. На 50-й хвилині була така нагода. Швець, який вдало вийшов на заміну, віддавав на Загорулька, проте удар граючого президента парирував воротар гостей Крикнін.

Але невдовзі після цього пішли жорсткі стики, а з ними – сварки. Відразу двоє гравців  гостей отримали червоні картки. Втім, “добити” гостей у більшості “Ниві” не вдалося. Вилучень у підсумку набралося аж чотири (і ще 12 жовтих карток!). Тобто догравали знову у рівних складах.

Щоправда, інтрига залишалася. Цілком міг забивати Страшкевич, але поцілив у поперечину – цей гол багато що б виправив у цьому матчі. Слідом непогано підключався до атаки Борячук. Треба сказати, що й гості з Чернігівщини могли зрівняти рахунок – гострий випад здійснив той же Сираш. А вже за знову рівних складів, у грі 9х9, Швець божевільним ударом ледве не закрив це протистояння. Ох скільки ж ударів завдали на двох команди в цій кінцівці!

І хоча вінницький матч протримав у напруженні аж до останніх хвилин, рахунок більше не змінювався. Це довгоочікувана перша перемога Ниви під керівництвом головного тренера Юрія Ярошенка.