У Львові оштрафували бабусю на лижах, яка виявилася 30-річним чоловіком
Патрульні розшукали чоловіка за відео у соцмережах, як виявилось він був у розшуку та переховувався від військкомату
https://zaxid.net/news/

Zaxid.net пише, що патрульні розшукали чоловіка за відео у соцмережах, як виявилось він був у розшуку та переховувався від військкомату.

 У Львові патрульні розшукали 30-річного чоловіка, який катався на прив’язаних до авто лижах у костюмі бабусі. Відео поширили у соцмережах і патрульні оперативно розшукали чоловіка. На нього винесли постанову за порушення ПДР, також чоловік був у розшуку через порушення правил військового обліку.

Як вказано у повідомленні патрульних, 6 грудня у соціальних мережах поширили відео, де «бабусю на лижах» тягне автомобіль BMW вулицями Львова. Випадок трапився на вул. Шевченка поблизу ЖК «Велика Британія». Патрульні виявили це авто на вул. Шевченка та встановили дані «бабусі» – нею виявився 30-річний чоловік.

Він виявився у розшуку за ст. 210 (порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку) та ст. 210-1 (порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію) КУпАП. Інформацію про нього передали у військкомат.

На порушника інспектори також винесли постанову за ч. 1 ст. 127 (порушення ПДР пішоходом) КУпАП, що передбачає 255 грн штрафу.Переглядів: 684
Поширень: 0