Концерн Поділля
23 та 24 листопада вінничани вшановуватимуть пам'ять загиблих під час Голодоморів

У п’ятницю, 23 листопада, у Вінниці відбудеться реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів. Вінничани покладуть запалені лампадки та квіти до пам’ятника жертвам Голодомору. А також – вшанують пам'ять загиблих хвилиною мовчання. А 24 листопада, у суботу, всі бажаючі зможуть долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

Кожного року у четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодоморів. Жахливі події тих часів згадають і вінничани. Напередодні цієї дати, 23 листопада о 16.00, біля пам’ятника жертвам Голодомору, що по Хмельницькому шосе, відбудеться реквієм. Всіх небайдужих запрошують долучитися до акції та вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

А у суботу, 24 листопада, відбудеться Всеукраїнська акція «Запали свічку пам'яті». Ввечері, по всій Україні в вікнах помешкань запалюватимуться свічки пам’яті по жертвах Голодоморів та політичних репресій. Тож кожен вінничанин може запалити свою свічку та долучитися до загальноукраїнської акції. Варто звернути увагу на правила безпеки.

Небесна криниця


Переглядів: 505
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр