У Вінниці оголосили конкурс для багатодітних родин «Новорічні традиції нашої родини»

Вже традиційно напередодні новорічних свят у Вінниці проводяться заходи для дітлахів. Днями стартував конкурс для багатодітних родин «Новорічні традиції нашої родини». Автори найкращих сімейних фото та есе (розповідей)  отримають подарунки.

Перед Новим роком департамент соціальної політики Вінницької міської ради організовує заходи для дітей, направлені на розвиток їхньої творчості та поширення позитивного досвіду проведення спільного сімейного дозвілля. Днями стартував конкурс «Новорічні традиції нашої родини». Взяти участь у ньому запрошують  дітей  з багатодітних  родин  віком  від 6 до 18 років, які мешкають у м. Вінниці та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків м. Вінниці. Для участі у конкурсі до 22 грудня  2018 року потрібно подати до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради анкету Анкета.docxАнкета.docx та конкурсну роботу.

За умовами конкурсу, загальна кількість учасників від однієї багатодітної сім’ї не повинна перевищувати 5 осіб. Головна умова, щоб на фото була уся сім’я. Новорічні сімейні фотографії повинні бути креативні та  позитивні.  Кожне подане на конкурс фото має супроводжуватись коротенькою розповіддю - есе про сім’ю, традиції відзначення новорічно-різдвяних свят у родині,  мрії родини та пани на майбутнє.

Всі учасники конкурсу отримають призи і подарунки.  Деталі участі у конкурсі знаходяться у документі Умови участі в конкурсі Новорічні традиції нашої родини.docxУмови участі в конкурсі Новорічні традиції нашої родини.docx

Роботи відправити потрібно на адресу: м.Вінниця, вул. Соборна, 50, організаційний відділ Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, тел. для довідок: 50-86-89. 

Адреса організаторів конкурсу: м. Вінниця, вул. Соборна, 50, каб.306, відділ організаційної роботи департаменту соціальної політики Вінницької міської ради.

Контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна, тел. 50-86-89.Переглядів: 2370
Поширень: 0