"Ідеальний десерт!": жителька Калинівки вразила суддів «Мастер шеф»

-Ідеальний десерт! - так відомий кухар та незмінний суддя телепроєкту «Мастер шеф» Ектор Хіменес Браво оцінив кулінарний витвір калинівчанки Аліни Бурик під час телевізійного відбору на відоме кулінарне шоу, пише Калинівка. сіті.

У минулу суботу розпочався новий сезон кулінарного шоу «Мастер шеф», серед учасників якого є наша двадцятип’ятирічна землячка.

Аліна приготувала суддям гречаний медівник з солоною карамеллю, сметановим вершковим кремом та обліпиховим курдом.

Гречаний медівник, який приготувала Аліна

Усі троє суддів були вражені десертом калинівчанки і дали добро на її участь у тринадцятому сезоні «Мастер шеф».

-Від мене - абсолютне «так»! - сказала інша суддя проєкту Ольга Мартиновська.

-Від мене - «так»! І у вас - три «так» і білий фартух. Тримайте! - мовив третій суддя проєкту Володимир Ярославський і простягнув Аліні такого омріяного фартуха з емблемою шоу.

Те що Аліна, аби потрапити на телепроєкт, готувала десерт, напевно, мало кого здивувало, хто її знає. Адже уже вісім років Аліна готує десерти і чимало калинівчан замовляли у неї солодощі.

Готувати десерти Аліна розпочала ще коли була школяркою. Вона навчалася у Калинівській загальноосвітній школі №3, яку закінчила із золотою медаллю. Після закінчення школи навчалася у Донецькому національному університеті, де здобула фах юриста.

Усі ці роки Аліна не переставала вдосконалюватися у кондитерському ремеслі і мріяла про те, що одного разу потрапить на найвідоміший кулінарний телепроєкт країни.

Аліна каже, що впродовж останніх п'яти останніх років мріяла потрапити на «Мастер шеф». Щороку подавала заявки, але на телевізійний відбір не потрапляла.

І от тринадцятий сезон проєкту став щасливим для Аліни Бурик.

Перед відбором Аліна розпочала для себе кулінарний марафон «100 рецептів за 100 днів» - вона готувала страви із книги суддів «Мастер шеф» Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського «100 рецептів на кожен день». То ж вирішила, що готуватиме ту страву, на день якої припадуть зйомки. Зйомки сталися на 77-й день Аліниного кулінарного марафону, і вона взялася готувати гречаного медівника.

Цим десертом, взятим із кулінарної книги, але із привнесеними Аліною смаками, калинівчанка завоювала прихильність суддів телепроєкту.

-Не можна так говорити, але це вже моя фаворитка, - забувши про неупередженість, сказала в ефірі про Аліну суддя телепроєкту Ольга Мартиновська.

Слідкуємо чим Аліна Бурик здивує ще! Та бажаємо кулінарці нових перемог!Переглядів: 606
Поширень: 0