Сергій Моргунов передав автівки та тепловізори для бійців ще трьох мобільних вогневих груп

До професійного дня міський голова Вінниці Сергій Моргунов передав бійцям Національної гвардії техніку та обладнання, а також привітав військових із їхнім святом. Нацгвардійці отримали автівки, тепловізори, прожектори та зарядні станції. Усе це обладнання допомагатиме мобільним вогневим групам полювати за ворожими дронами.

Сергій Моргунов передав нацгвардійцям однієї з військових частин три автівки, які були придбані координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, а також п'ять тепловізорів, три прожектори та три зарядних станції, на які були виділені кошти з бюджету громади.

Це технічне обладнання дозволить забезпечити ефективну роботу трьох мобільно-вогневих груп, які займаються знищенням ворожих дрони у небі над Вінниччиною, говорить командир військової частини Валентин Сірик.

«У нашій частині змінився штат. Ввели підрозділ, який необхідно озброїти та зробити його мобільним. Після розмови з міським головою ми це питання вирішили, – розповідає командир військової частини. – Автомобілі, які сьогодні отримали, забезпечать мобільність. Ми також встановимо на них озброєння. Завдяки нашим спільним діям із муніципалітетом нам вдалося забезпечили наш підрозділ для ефективного ведення вогню та прикриття як області, так і самого міста Вінниці».

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що військова частина, якій сьогодні передали допомогу, є однією з кращих. Її бійці беруть участь у бойових діях ще з 2014 року.

«Ваші дії дають привід пишатися вами всій територіальній громаді, – каже міський голова. – Зі свого боку, як органи місцевого самоврядування, так і команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, намагаємося робити все від себе залежне, аби закривати ваші потреби в межах наших повноважень і у найкоротші терміни».

З нагоди відзначення 10-ї річниці Дня Національної гвардії України та за сумлінне виконання службових обов’язків командир військової частини та очільник міста нагородили військовослужбовців почесними грамотами.

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Загалом у 2024 році на пріоритет «Безпека та оборона» у бюджеті Вінницької міської територіально громади передбачили майже 1 млрд грн.

Джерело: ВМРПереглядів: 359
Поширень: 0