Вінничани стали призерами чемпіонату світу з самбо

Чемпіонат світу з самбо фінішував 5 грудня у місті в Нові-Сад (Сербія). Змагалися кадети – юнаки і дівчата 2002 – 2004 р.н.. В активі представників Вінниччини – дві нагороди, і обидві срібні. Відзначилися Катерина Григоренко із Ладижина і вінничанин Микола Шрамко. В обох – дебютні звитяги на найвищому міжнародному рівні.

– Цього року Микола вперше став чемпіоном України серед кадетів і одразу здобув нагороду на світовій першості. Далися взнаки наполегливі тренування, – каже його наставник Олег Бузовський.

На старті чемпіонату світу Микола Шрамко розгромив молдованина – 5:0 за очками. Далі здолав представника Ізраїлю – 8:0. В поєдинку за вихід до фіналу із латишем боротьба була упертою – 2:1. І лише у сутичці за золото Микола Шрамко поступився росіянину.

В січні наступного року Микола Шрамко вже спробує свої сили на чемпіонаті України серед молоді. Юнак родом із Могилева-Подільського. Самбо займається шість років.