У Вінниці ділилися досвідом впровадження електронних сервісів

Сьогодні,  13 грудня, у Вінниці провели майстер-клас «Електронні сервіси та відкриті дані: як це вдалося Вінниці». Організували захід представники  українського представництва міжнародної антикорупційної організації Тransparency International. Представники Вінницької міської ради розповіли, як стати містом, що асоціюється з відкритими даними, прозорістю та комфортністю. 

Під час майстер-класу присутнім розповіли про впроваджені міською радою електронні сервіси для громадян, бюджет участі та мапу коштів вінницької громади, а також про створення, форматування, оприлюднення відкритих даних та запровадження електронного квитка. 

У Вінниці ділилися досвідом впровадження електронних сервісів

«У нас є два основних продукти – це рейтинг прозорості місцевої влади, в якому Вінниця входить в топ-10 і рейтинг прозорості інвестиційного сектору, в якому Вінниця займає друге місце. Ми вимірюємо прозорість по 13 сферах відповідальності міської влади. Міська рада Вінниці разом із громадою показала гарні результати. Сьогодні Вінниця поділиться успішними прикладами, які варто розповсюджувати по Україні», - каже комунікаційний менеджер українського представництва міжнародної антикорупційної організації Transparency International Ukraine Аліна Кобенко.

Також учасників заходу ознайомлять з роботою Ситуаційного центру міста.Переглядів: 1887
Поширень: 0