Представники Канадської поліцейської місії в Україні провели тренінг для вінницьких поліцейських

З 10 по 14 грудня 2018 року на базі тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області  представники Канадської поліцейської місії в Україні провели тренінг для поліцейських на тему: «Методика організації навчань».

Підготовку пройшли  12 інструкторів тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області. Поліцейські успішно засвоїли нові знання та отримали сертифікати,  які  вручав заступник Канадської поліцейської місії в Україні Орест Гнатиків та начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП Віталій Ковальчук.

Навчання для поліцейських проводили  радники Канадської поліцейської місії в Україні  Стів  Лонг та Девід  Лайт.

Представники Канадської поліцейської місії в Україні провели тренінг для вінницьких поліцейських

Протягом курсу  слухачі мали змогу підвищити свої викладацькі здібності шляхом участі у дискусіях, презентаційних  виступах та міні – сценаріях.

Ми дуже вдячні за те, що маємо змогу переймати міжнародній досвід, за позитивну динаміку, яку ви вносите в наше професійне життя, - звернувся до присутніх начальник Управління кадрового забезпечення Віталій Ковальчук. - Бажаю вам подальших професійних звершень та досягнень у нашій спільній праці.

Представники місії подякували  поліцейським за  їх наполегливість та професійність під час навчального курсу.  Переглядів: 3362
Поширень: 0