День вишиванки в Україні: красиві привітання для рідних, друзів та знайомих

Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають важливе та самобутнє свято - День вишиванки. Цього року свято пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує його значимість та важливість. Сьогодні важливо вдягнути вишиванку та вкотре переконатись у красі нашого національного одягу. 

Привітання з Днем вишиванки у прозі

Щиро вітаємо з Днем Вишиванки! У цей святковий день давайте відзначимо нашу неперевершену культуру та традиції, які об'єднують нас у складний, але надійний вузол української душі. Нехай кожна вишиванка, що прикрашає наші плечі, буде символом нашої внутрішньої сили та стійкості у нелегкий час випробувань. Сьогодні дозвольте собі відчути тепло спільної єдності та гордості за нашу країну.

***

З Днем Вишиванки, друзі! Сьогодні вишиванка - це не лише символ національної гордості, а й прапор єднання в часи випробувань. У нашій країні, де йде війна, вишиванка стала не лише частиною нашого одягу, вона стала своєрідним талісманом, що наповнює нас силами й надією на мир. Нехай цей день принесе нам ще більше об'єднання та вірності національним традиціям. Зичу вам, щоб вишиванка завжди нагадувала про наше походження й була символом миру та злагоди.

***

Сьогодні - день вишиванки, символу нашої національної єдності та гордості. Це свято набуває особливого сенсу в часи випробувань, коли країна переживає складні випробування війни. Сьогодні ми відзначаємо наше колективне духовне багатство, яке дозволяє нам залишатися міцними в обличчя будь-яких перешкод. Нехай кожен, хто носить вишиванку, відчуває силу спільності та підтримку рідного народу. Зичимо всім миру, злагоди і щасливих вихідних у цей святковий день

***

Нехай рік буде яскравим, як вишивка на твоїй сорочці. Нехай життя буде таким же привітним, як день сьогодні. Нехай сонечко гріє, а місяць вказує дорогу навіть найтемнішу ніч. З Днем вишиванки!

Привітання з Днем вишиванки у віршах

Вишиванка рідна, ну хіба не диво?
В ній ходити модно, стильно і красиво.
В ній душі наснага, материнська ласка,
Це митецький витвір! З твоїм Днем, краса і казка!

***

Над Україною всміхнулось сонце красне,
Зігріло землю променем своїм.
А я вдягнула зранку вишиванку.
Я - українка і пишаюсь цим!

**

Сорочку мати сину вишивала
І душу, й серце в вишивку вкладала.
Як пам'яті народної відлунки,
На полотні з'являлись візерунки,
Де кожен хрестик – то життєві миті...
Мережила по білому блакиттю,
Лягала ниточка до ниточки мрійливо –
Дитині б долю вишити щасливу,
Щоб оберегом стала для синочка
Руками неньки вишита сорочка.

***

Зранку встали до світанку,
Одягнули вишиванку.
Вийшли так на світ, у люди:
Показать, як Неньку любим.
Розказати, як шануєм,
Захищаєм і цінуєм.
З Днем української вишиванки!

***

Вдягни сьогодні вишиванку,
Прийди на офіс у ній зранку.
Вже більше ніц не тре казати,
Що не москаль ми будем знати.
З Днем вишиванки!

Джерело: Апостроф, lviv.media.



Переглядів: 8652
Поширень: 0