У Вінниці відкрили Новорічну резиденцію

Сьогодні, 19 грудня, у Вінниці розпочала роботу Новорічна резиденція. Маленькі вінничани можуть розповісти про свої бажання Святому Миколаю та Санта-Клаусу.  Також цього дня у всі дитячі заклади міста відправлено новорічні солодкі подарунки для вінницьких діток.

Вінниця поринає у новорічно-різдвяну атмосферу. Центральною вулицею міста від площі Ліверпуль до майдану Незалежності пройшов святковою ходою Святий Миколай із своїми помічниками.  А від Новорічної резиденції у дитячі садки, школи та інші навчально-виховні установи поїхали понад 54  тисячі солодких подарунків. 

У Вінниці відкрили Новорічну резиденцію

Привітав малечу зі святами під час відкриття резиденції секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. «Радий вас привітати з Днем Святого Миколаю. У  нас тепла, святкова і радісна атмосфера. Найбільше новорічних свят чекають діти, адже саме у цей час трапляються дива. Хочу подякувати за багаторічну співпрацю благодійному Фонду Петра Порошенка, спільно з яким ми даруємо солодкі подарунки вінницьким діткам. Сьогодні ми відправляємо більш ніж 54 тисячі таких новорічних подарунків. Я вітаю усіх із Святим Миколаєм, бажаю щоб ваші мрії здійснювалися і мирного неба нам всім», - сказав Павло Яблонський.

У Вінниці відкрили Новорічну резиденцію

Представник благодійного Фонду Петра Порошенка Наталя Болховська привітала вінничан з прийдешніми святами і зачитала вітальну листівку. 

У Новорічній резиденції з понеділка по п’ятницю спочатку Святий Миколай, а потім і Санта-Клаус та їхні помічники, прийматимуть маленьких відвідувачів із 16:00 до 20:00 по буднях, а у суботу та неділю – з 14:00 до 19:00.  Впродовж місяця діти зможуть відвідати новорічну майстерню, будиночок смаколиків, взяти участь у квестах. Будуть облаштовані світлові інсталяції та фотолокації.

У Вінниці відкрили Новорічну резиденцію

Також працюватимуть святкові рейси у новорічному трамваї за маршрутом «Новорічна резиденція – Вінниця – Новорічна резиденція». У п’ятницю юних пасажирів чекатимуть о 19:00, у суботу і неділю – о 17:00 та о 18:00.   Урочисте закриття Новорічної резиденції відбудеться 13 січня. Переглядів: 6156
Поширень: 1