У Вінниці правоохоронці повернули матері загублену дитину

Курсанти Харківського Національного університету внутрішніх справ Іван Шиш та Владислав Ткаченко помітили на вулиці хлопчика, який загубився. Майбутні правоохоронці повернули налякану дитину до батьків.

Про це повідомляє Поліція Вінницької області.

"10 червня до поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що по вулиці 600-річчя загубився її 10-річний син. На пошуки орієнтували всі автомобільні та піші наряди поліції, залучили працівників ювенальної превенції та кінологічного центру", - йдеться у повідомленні.

У цей час двоє курсантів поверталися додому після навчання і побачили наляканого хлопчика без супроводу дорослих. Іван Шиш і Владислав Ткаченко підійшли до дитини і з'ясували, що він не місцевий, не мав мобільного телефону та не орієнтувався в місті. Курсанти негайно повідомили про хлопчика на лінію 102.

Слідчо-оперативна група разом із матір'ю дитини прибула на місце події. Жінка щиро подякувала курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ за допомогу в пошуку її сина. З хлопчиком все гаразд.Переглядів: 274
Поширень: 0