Арттерапія для людей поважного віку у Вінницькому терцентрі: переваги занять

У Вінницькому терцентрі продовжують працювати гуртки для людей поважного віку. В закладі також працює кваліфікована психологиня, яка щотижня проводить заняття для охочих дізнатися більше про ментальне здоров’я та методи самодопомоги під час стресу. Заняття включають теоретичні та практичні знання, а також арттерапію.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Психологиня Терцентру Галина Ведьонова знайомить своїх студентів віком 60+ з практикою використання мистецьких методів для розв'язання психологічних проблем задля покращення психологічного стану. За словами психологині, творча діяльність сприяє зціленню та відчуттю добробуту.

Самі відвідувачі зазначили, що завдяки цій техніці вони змогли заглибитися в свої емоції, навчилися керувати стресом, покращили свої соціальні навички.

«На заняттях кожен відвідувач намалював тематичне зображення. Після цього ми разом прорефлексували ці малюнки, розповідаючи про закладені сенси і свої емоції. Аналізуючи свої роботи, відвідувачі проговорюють свої переживання і турботи, таким чином окреслюючи їх і проговорюючи шляхи їхнього вирішення», – зазначає психологиня Терцентру Галина Ведьонова.

Заняття з психології у Терцентрі проходять щосереди і щоп’ятниці. Записатися можна за номером телефону: 67-05-90 або за адресою: вул. Соборна, 50.Переглядів: 259
Поширень: 0