Як готують територію оздоровчого табору до приїзду дітей

Нещодавно у Вінниці знову розпочалося очищення території оздоровчого табору, куди незабаром приїдуть відпочивати діти-переселенці. Воно було організовано відділом молодіжної політики ВМР, курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ та департаментом комунального господарства та благоустрою ВМР.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак зауважила, що лише спільними зусиллями можна досягти хороших результатів.

«Разом з нашою молоддю працюємо задля загальної мети – чистий та доглянутий простір Вінницької міської територіальної громади. Загалом відділ молодіжної політики спільно з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ вже третій рік поспіль долучаються до облаштування оздоровчого табору для родин з Маріуполя. Ця ініціатива спрямована на підтримку та відпочинок родин, що постраждали від бойових дій. Дякуємо працівникам департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР, за допомогу у організації толоки», – сказала вона.Переглядів: 367
Поширень: 0