Юних вінничан запрошують прийняти участь у конкурсі: подробиці

У Вінниці почався щорічний конкурс «Літо з книгою: найкращий читач». Його організовує Вінницька міська централізована бібліотечна система. Цей захід спрямований на підвищення інтересу дітей до читання, розвиток їхнього літературного смаку та навичок працювати з книгою самостійно. До участі в конкурсі запрошують користувачів бібліотек віком від 7 до 14 років. Переможцем стане той, хто за літній період прочитає найбільшу кількість книг.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Як наголосила директорка ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олена Заквацька, цей конкурс, покликаний мотивувати підростаюче покоління до читання під час літніх канікул.

«Читання є надзвичайно важливим аспектом нашого життя, оскільки воно не лише розвиває наші розумові здібності і розширює кругозір, а й сприяє розвитку мовлення, пам'яті та уяви. Через читання ми можемо отримати доступ до нової інформації, ідей та переживань, що допомагає зрозуміти світ навколо нас краще. Крім того, читання може бути чудовим способом розважитися, розслабитися або навіть навчитися чомусь новому. І саме тому, щоб мотивувати дітей до читання влітку, ми оголошуємо традиційний конкур на звання кращого читача 2024 року у міських бібліотеках», – зазначає Олена Заквацька.

Конкурс триватиме впродовж усього літа. Його проводитимуть у всіх структурних підрозділах Вінницької міської централізованої бібліотечної системи. Як зазначають організатори, учні 1-4 класів мають прочитати не менше 20 книг, а учні 5-8 класів – не менше 10 –ти. За умовами конкурсу вони не мають входити до шкільної програми. Бібліотекарі оцінюватимуть не лише кількість книг, а й якість прочитання, проводячи бесіди.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у вересні, у Всеукраїнський день бібліотек. Переможці отримають подарунки та подяки від книгозбірні, користувачами якої є, і отримають звання «Найкращий читач літа – 2024».

«Запрошуємо всіх маленьких читачів долучитися до конкурсу та провести літо з улюбленими книгами! Чекаємо на вас у бібліотеках Вінницької міської централізованої бібліотечної системи», – говорить Олена Заквацька.Переглядів: 551
Поширень: 0