Нові деталі жахливої трагедії: що відомо про смерть 9-річної українки в Німеччині

У поліції Німеччини підтвердили, що загибла дівчинка, яку напаредодні виявили в німецькій Саксонії - це 9-річна українка Валерія, яку шукали від 3 червня. Поліція розслідує справу як убивство. Наразі стало відомо, що того дня дівчинка пішла до школи та не повернулась назад. Мама Валерії – з Дніпропетровщини і приїхала до Німеччини 2022-му року. Тато служить у ЗСУ. Батьки розлучені. 

Про це пише ТСН.

Поліція міста Хемніц підтвердила особу знайденої в лісосмузі загиблої дівчинки.

"Валерія стала жертвою злочину. Ми розслідуємо його як вбивство", – повідомив начальник поліції Карстен Кемпф.

Додатково стали відомі нові деталі. Зокрема правоохоронці повідомили, що вбиту виявили далеко від стежок, у важкодоступній зоні з низькорослою рослинністю – приблизно 4 кілометри від її дому. Слідчі вважають, що це і було місцем вбивства. Там почали шукати після показів свідків, які кажуть, що чули звідти крики про допомогу.

Тіло обстежували у лейпцизькому інституті кримінальної експертизи. Свідчень про сексуальний злочин не виявили.

Поліція припускає, що Валерія знала злочинця. Розслідування наразі зосереджене на соціальному оточенні сім’ї.

"Тіло дівчинки обстежили ще сьогодні вночі в Лейпцигу. Розтин тіла виявив що вона стала жертвою злочину і ми можемо підтвердити що це була насильницька смерть. Час смерті наразі не може бути наразі установлений точно. Однак ми не виявили свідчень, які могли би говорити про сексуальний злочини", – каже прокурорка міста Хемніц Інгрід Бургарт.

Протягом останніх днів правоохоронні органи опитали близько 400 громадян в окрузі і перевірили місцезнаходження осіб, які раніше вчиняли сексуальні злочини, але підозрюваних поки що не знайдено.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що в Німеччині загинула дівчинка з України.  Валерія зникла 3 червня після того, як пішла в школу і не повернулася. На уроках її також не було, але школа не повідомила ані матір, ані поліцію.

У пошуках дитини прочісували береги річки Мульде, шукали з собаками, гелікоптерами і водолазами. Мешканців Дьобельна просили шукати дівчинку у власних садах, погребах, гаражах чи сараях. Місто саме сформувало приватні пошукові групи.

Новина про насильницьку смерть дитини вразила містян, і фестиваль, запланований на вихідні, було скасовано.

Поліція продовжує розслідування для встановлення особи вбивці і його мотивів.Переглядів: 624
Поширень: 0