Передноворічні закупівлі: «АТБ» працює цілодобово

Магазини відомої торговельної мережі навіть у свята продовжуватимуть працювати без вихідних і перерв

Поки експерти підбивають попередні підсумки роботи вітчизняної галузі торгівлі у 2018 році, пересічні українці вирішують питання, де саме купувати продукти для новорічного та різдвяного столу. Значна частина мешканців Вінниччини вже визначилася, що піде до магазинів «АТБ». Їх у нашому регіоні налічується зо два десятки, а в цілому по країні вже працює близько 980.

Бажаючи надавати своїм постійним клієнтам якісний сервіс і забезпечити їм максимальний комфорт під час закупівель, керівництво компанії зазначило, що всі торговельні підприємства в святкові дні будуть відкриті 24 години на добу. «Всі магазини торговельної мережі «АТБ» працюють цілодобово. Такий режим роботи зберігається і у святкові та вихідні дні. Це дозволить кожному українцю комфортно та зручно купувати продукти, вибираючи для своєї сім’ї  лише якісні та безпечні товари», – зазначила Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

За її словами, незважаючи на традиційний передсвятковий ажіотаж, асортиментна та цінова політика залишаються незмінними. «Асортимент магазинів становить більш як 3500 товарів, з яких понад 800 – власних торгових марок «АТБ». За рахунок мінімізації витрат на логістику та рекламу вартість такої продукція нижча за середньоринкову, але якість не поступається якості товарів відомих брендів. Тому вони давно користуються популярністю серед наших покупців. Ми впевнені, що їм знайдеться місце і на святкових столах українців», – підкреслила пані Шаповалова.

Покупці в зв'язку з максимально зручним графіком роботи «АТБ» отримують додаткові переваги, плануючи час для відвідування магазину перед святами.  Дехто з українців через завантаженість на роботі наприкінці календарного року вибирає для закупівель нічні години. Незалежно від часу доби обслуговування завжди буде на високому рівні. Всі служби мережі функціонують у стандартному режимі. З огляду на те, що кількість співробітників «АТБ» уже перевищує 50 тисяч осіб,  у результативності їхньої роботи можна не сумніватися. Крім того, через зростання товарообігу перед святами  служби контролю якості товарів ще ретельніше виконують свою роботу. «Контролери якості товарів, співробітники лабораторій, а також водії, вантажники, керівники підрозділів, бухгалтери, працівники розподільчих центрів, лектори в учбових центрах компанії тощо – це ті, завдяки кому успішно функціонує як окремий магазин, так і підприємство в цілому. Наш величезний колектив готовий до зустрічі Нового року. Декому зі співробітників на свята доведеться працювати.  Ми завжди чекаємо на покупців», – підкреслила Наталія Шаповалова.

Передноворічні закупівлі: «АТБ» працює цілодобово

Як повідомлялося раніше, мережа «АТБ» працює на вітчизняному ринку більше двох десятиліть. З 2000-х років вона розвиває особливий торговий формат «український дискаунтер» – магазини з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. Зручне розташування та висока якість продукції сподобалися споживачам. Безумовно, самим лише вдалим форматом заохотити українців здійснювати закупівлі в «АТБ» було б неможливо.  Заслужити їхню прихильність мережа змогла через те, що впродовж багатьох років вдосконалювала свою роботу, розширювала асортимент та оптимізувала ціни.


Переглядів: 4777
Поширень: 0