Діти з літнього табору «ЯМаріуполь.Родина» відвідали Подільський зоопарк у Вінниці

Чергова зміна діток зараз відпочиває та відновлює сили у таборі «ЯМаріуполь.Родина». Працівники відділу молодіжної політики Вінницької міської ради спільно з КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» організували для малечі похід до Подільського зоопарку.

За словами начальниці відділу молодіжної політики ВМР Юлії Мончак, на свіжому повітрі відпочили близько 80 дітей різного віку. Усі учасники заходу залишились задоволені від можливості зблизька спостерігати за тваринами та птахами.

«Похід в зоопарк для дітей – це чудова можливість відпочити на свіжому повітрі, поспостерігати за поведінкою тварин та навіть їх погодувати. Діти дуже задоволені і багато позитивних емоції в них викликали верблюди, олені та сурикати. Нам надзвичайно приємно бачити такі щирі емоції дітлахів, тож будемо продовжувати й надалі організацію різних заходів», – сказала Юлія Мончак.

Щоб психологічно розвантажити та відволікти дітей від реалій сьогодення, представники Вінницької міськради на регулярній основі ініціюють тематичні заходи. Так, за словами директора мережі комунальних закладів «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитра Мири, відпочивальники оздоровчого центру «ЯМаріуполь. Родина» також побувають у центрі «Країна мрій».

«Оздоровчий центр “ЯМаріуполь. Родина” у Вінниці діє вже третє літо поспіль і це майданчик, де діти можуть сповна насолодитися безтурботністю та пройти реабілітацію після всіх тих жахів, які довелося пережити через війну. Попри важкі реалії сьогодення, вони повинні бути щасливі і знати, що їх люблять та дбають про них», – сказав Дмитро Мира.

Джерело: ВМРПереглядів: 227
Поширень: 0