Більше 30 тисяч вінничан є постійними користувачами місцевої платформи Pay.vn.ua

За останні шість років кількість вінничан, які стали постійними користувачами платформи онлайн-проплат за комунальні послуги та інші супутні сервіси Pay.vn.ua зросла майже в 10 разів. Цей місцевий Інтернет-ресурс забезпечив мешканців усім необхідним функціоналом для отримання інформації по комунальним послугам: електронний «Єдиний Рахунок»; подача показників своїх лічильників для коректного нарахування спожитих послуг; сплати за послуги без додаткової комісії. Також з допомогою сайту можна сплатити за дитячий садок, переглянути історію проплат, завантажити чи роздрукувати квитанції тощо. В 2018 році був введений мобільний додаток «Єдиний Рахунок» на платформі IOS та Android.

Проект «Єдиний Рахунок в м.Вінниця» був запроваджений у 2011 році. Спочатку «Єдині Рахунки» почали отримувати усі мешканці багатоквартирних будинків, в яких було об’єднано інформацію про послуги від усіх постачальників. Вже протягом року «Єдиний Рахунок» отримують і мешканці приватного сектору міста. Загалом щомісяця друкується та доставляється 155 000 таких рахунків.

Цей крок був зроблений для того, що вінничани отримували в одному документі всю інформацію одночасно від усіх підприємств, що надають житлово-комунальні послуги. З іншого боку – він допоміг оптимізувати процес отримання субсидій та нарахування пільг споживачам, що не вимагало додаткового клопоту щодо збирання довідок вінничанами, які оформляють цю державну допомогу, від постачальників послуг – працівники соціальних служб почали отримувати всю необхідну інформацію самостійно від підприємства «Центр муніципальних систем управління». Така оптимізація 7 років тому стала основою для подальшого вдосконалення процедури оформлення субсидії.

Паралельно із появою «Єдиного Рахунку» було створено сайт www.Рay.vn.ua, на якому вінничани отримали можливість платити за спожиті комунальні послуги через Інтернет без додаткових комісій. Сьогодні цією платформою постійно користується більше 30 тисяч вінничан, які здійснюють оплату та подачу даних по більше як 50 000 помешкань.

Для користування онлайн-сервісом Pay.vn.ua необхідно зареєструватися та увійти до «Особистого кабінету», де можна додати адресу помешкання, за яке ви бажаєте слідкувати за нарахуваннями та здійснювати оплату. 

На своїй сторінці можна ознайомитися з нарахуваннями за послуги, також користувач може ввести власні показники лічильників та суму, яку необхідно сплатити. 

Розраховуватись можна платіжними картками Visa чи MasterCard. Для проведення проплати необхідно ввести дані карти, які надійно захищено з дотриманням всіх необхідних міжнародних норм фінансової безпеки. 

Якщо виникають питання по роботі сервісу, можна скористатися інструкцією на самому сайті, або поставити питання службі підтримки сервісу за допомогою месенжджерів Facebook, Viber, Telegram чи електронною поштою.

Після здійснення оплати користувач може отримати квитанцію. Для цього в «Особистому кабінеті» користувача міститься інформація про проведені платежі, яка оновлюється одразу після оплати послуг. Натиснувши на кнопку «Друк», навпроти потрібного платежу, з’являється можливість переглянути та роздрукувати квитанцію. Історія всіх проплат як за комунальні послуги, так і за садочок, зберігається на сайті, і в будь-який момент її можна переглянути.

На разі сервіс, для зручності вінничан, допрацьовує можливість проведення оплати будь-яких інших платежів (від оплати мобільного зв’язку до сплати окремих індивідуальних послуг), які будуть вже доступні в наступному 2019 році.Переглядів: 4804
Поширень: 0