Вінницький рибоохоронний патруль отримав нове обладнання

28 грудня Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області отримало сучасне обладнання, необхідне для успішної роботи. Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко передав для потреб служби квадрокоптер, гумову лодку, 4 тепловізори , 3 безшумні електромотори  та 4 гелевих акумулятора. Цей інвентар був закуплений коштом обласного екологічного фонду  на суму 261 тис. грн.

Андрій Гижко під час зустрічі зазначив: «Майже рік рибоохоронна служба працює у новому форматі: Управління було створене 11 січня 2018 року, тож нині  ми підводимо своєрідні підсумки роботи рибного  патруля у оновленому складі. Цьогоріч вперше були передбачені кошти з обласного бюджету на поповнення матеріально- технічної бази служби, зокрема – на боротьбу з  браконьєрством. Обладнання, яке сьогодні передається, сприятиме оперативному виявленню браконьєрів, швидкій фіксації порушень та передачі матеріалів до правоохоронних органів».

Вінницький рибоохоронний патруль отримав нове обладнання

Посадовець підкреслив, що у річках Вінниччини, крім звичних  для  нас коропа, карася, судака, водяться і червонокнижні види риби,  які є особливо цінними для наших водойм і потребують збереження.

«Відтепер усі екіпажі інспекторів обладнані  радіостанціями, які вони можуть використовувати  там, де відсутній мобільний зв’язок. Тепловізори дозволять виявляти порушників у темну пору доби, а квадрокоптер з відеокамерою на відстані до 2-х кілометрів зможе відзняти усе, що відбувається на водоймах області. Це лише перші кроки:ми бачимо ефективність роботи, тож при наступному плануванні бюджету обов’язково  враховуватимо потреби у зміцненні матеріально-технічної бази Управління Державного агентства рибного господарства області»,- запевнив Андрій Гижко.

Вінницький рибоохоронний патруль отримав нове обладнання

За словами посадовця, робота у новому форматі дозволила  збільшити кількість виявлених порушень. За даними статистики, у порівнянні з 2017 роком, кількість викритих порушень Вінницьким рибоохоронним патрулем у 2018 році збільшилась на 276%, а сума накладених штрафів на 319%. Що стосується стягнення штрафів, то ця сума більша у 2018 році на 60 тисяч гривень, збитків нараховано на 850 тис. грн. більше. Вилучено водних біоресурсів (незаконно виловлених та тих, що незаконно реалізовувались) у 2018 році на 1991 кг більше ніж у 2017 році, а знарядь лову більше на 1315 одиниць.


Переглядів: 6152
Поширень: 0