У Вінниці створять перший в Україні муніципальний технопарк

Він допоможе налагодити ефективну співпрацю навчальних закладів, установ, бізнесу, влади і громади міста. 

У 2019 році планується затвердити Концепцію розвитку Вінницького інноваційно-технологічного парку, створення та відкриття його основних компонентів: Центру розвитку підприємництва; стартап-акселератора. Визначити і реалізувати моделі управління парком.

У Вінниці створять перший в Україні муніципальний технопарк

«Минулого року ми підписали відповідний Меморандум з Келецьким інноваційним технологічним парком щодо спільної реалізації цього проекту. Технопарк буде розташований в колишньому приміщенні заводу «Кристал». Це 6000 кв.м, де буде створено фактично до 1000 робочих місць. Це можливість для молодих людей реалізувати свій потенціал і розвивати його, створювати стартапи. Хочемо запровадити дитячу школу стартапів, багато цікавих і амбітних проектів. Думаю, що це буде стимулом для утримання молоді у Вінниці після закінчення вищих навчальних закладів, щоб вони могли реалізувати себе тут і працювали на благо Вінниці і територіальної громади», – зазначає міський голова Сергій Моргунов.

У Вінниці створять перший в Україні муніципальний технопарк

Завданнями інноваційно-технологічного парку є налагодження ефективної співпраці навчальних закладів, установ, бізнесу, влади і громади міста з метою пришвидшення:

  • розробки нових технологічних рішень
  • трансферу технологій
  • реінжинірингу та створення власних інноваційних рішень
  • інкубації та масштабування стартапів
  • створення нових робочих місць
  • осучаснення та трансформації освітніх послуг, за рахунок створення майданчику та матеріальної бази для наукових досліджень та спільних проектів.

У Вінниці створять перший в Україні муніципальний технопарк

Розробка концепції Технопарку відбувається у рамках впровадження «Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва міста Вінниці на 2017-2020 роки».Переглядів: 4152
Поширень: 2