Вінничан запрошують долучитись до Міжнародного флешмобу музейних селфі

Селфі з Мамонтом Вінні чи Неандертальцем Федором.  Вінничан запрошують долучитись до Міжнародного флешмобу музейних селфі. Пройде він 16 січня. Про це розповіли у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно  прийти до Краєзнавчого та сфотографуватись з одним із його експонатів, або на його фоні. Фото ж опублікувати  у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfie #vinnytsiamuseum».

В Україні цьогоріч акція пройде вп`яте. Її Започаткували в рамках  європейського проекту Culture Themes у 2014 році.  

«Акція набирає все більше популярності», - розповідає заступник директора з наукової роботи Вінницького обласного краєзнавчого музею Світлана Шароварська. «Акція проста до неможливого, адже всі ми робимо фото щоразу, як відвідуємо музеї. Такий флешмоб дає можливість учасникам розказати про свої улюблені музеї. Так ми хочемо привернути увагу і до нашого, зробити рекламу, створити вінничанам гарний настрій». Та просить вінничан дотримуватись музейних табу:

  • під час акції заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам. зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

П'ять перших учасників, які виконають умови акції, отримають путівник «Вінницький обласний краєзнавчий музей». Ще пів десятка селфі, які наберуть найбільше «лайків» в мережах, музей виставить на своїй сторінці.Переглядів: 1271
Поширень: 1