Що таке рашгард та як його вибрати

Люди, котрі займаються різноманітними контактними видами спорту, знають ті больові відчутті, які виникають, коли тіло треться в спортивний килим чи мати. Сучасні спортсмени для захисту своєї шкіри почали активно використовувати спеціальний вид спортивної екіпіровки під назвою «рашгард».

Що таке рашгард

Рашгард – вид спортивного одягу, виконаний у вигляді обтягаючої або вільної футболки з довгим чи коротким рукавом. Частіше всього рашгарди шиють із спандекса, поліестеру, нейлонових чи інших видів тканин, котрі вирізняються добрими компресійними властивостями. При потребі великий вибір різноманітних моделей рашгардів від знаних у світі брендів можна знайти тут.

Особливості рашгардів

Окрім компресійних властивостей, спецодяг володіє ще спектром важливих характеристик:

  • властивістю протягом тривалого часу зберігати тепло, а отже й м’язи спортсмена в розігрітому стані;
  • властивістю відштовхувати воду, завдяки чому тіло залишається сухим протягом всього заняття;
  • гігієнічністю.

Завдяки таким особливостям цю спортивну уніформу атлети часто називають «другою шкірою».

Як вибрати рашгард

Підбираючи екіпіровку для спорту, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • використаний для пошиття матеріал;
  • розміри;
  • особливості крою;
  • чим оброблена тканина;
  • дизайн.

Краще віддати перевагу моделям в обтяжку, завдяки чому на м’язи спортсмена буде чинитися легкий тиск. При цьому одяг не повинен перешкоджати вільним рухам атлета. З другого боку, від занадто вільного рашгарду ніякої користі чекати не слід.

Після правильного визначення розміру, варто звернути увагу на тканину. Сучасний спандекс вирізняється чудовою еластичністю, поліестер має хорошу щільність, нейлон досить витривалий до різноманітних загрузок. Кожен з цих матеріалів швидко висихає, добре виводить назовні вологу і може довго експлуатуватися.

Стосовно крою, краще зробити вибір на користь моделей з довгим рукавом, за допомогою яких лікті і передпліччя будуть надійно захищені. При створенні таких футболок використовується спеціальна (плоска) технологія прошивки. Завдяки цьому швів практично не відчутно, засіб міцний, стійкий, ніде не тисне і не стримує рухів.


Переглядів: 8046
Поширень: 0