Конкурс «Благодійна Вінниччина – 2018» оголошує активну фазу: заявки приймають до 15 березня

 21 січня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція щодо організації та проведення IV регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина – 2018».

Організатор конкурсу «Благодійна Вінниччина – 2018» Дмитро Костирко зауважив: «Протягом останніх двох років Вінницька область посідає перше місце в Україні за кількістю заявок. Зокрема, у минулому році у нас було близько 112 заявок, а в позаминулому – 171. Варто зазначити, що організатори національного конкурсу також відвідують наші заходи, відзначаючи, що конкурс, який ми проводимо в області, є одним із найкращих регіональних конкурсів в Україні».

Конкурс «Благодійна Вінниччина – 2018» оголошує активну фазу: заявки приймають до 15 березня

«Благодійна Вінниччина – 2018» - регіональний конкурс вшанування доброчинців області оголошує активну фазу. Заявки на участь прийматимуть до 15 березня. Регіональний етап стартує у рамках національного конкурсу «Благодійна Україна».

Під час прес-конференції благодійниця, призер конкурсу «Благодійна Україна» Діана Мороз поділилася власним досвідом участі в конкурсі та розповіла про ключові досягнення у благодійній діяльності. За її словами, залучення початківців до участі в конкурсі має особливо важливе значення, адже «Благодійна Вінниччина» є об’єднавчою платформою для однодумців. Також Діана Мороз зауважила, що участь в конкурсі є своєрідним стимулом для подальших звершень, адже перемога зобов’язує нести відповідальність. У свою чергу, директор кризового центру «Дім Мама» Ольга Череватова розповіла про особливості роботи кризового центру «Дім Мама», підкресливши важливе значення моральної підтримки для соціально незахищених категорій населення.

Конкурс «Благодійна Вінниччина – 2018» оголошує активну фазу: заявки приймають до 15 березня

Під час прес-конференції директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк зауважила: «Хочу сказати, що в жодному класифікаторі професій ви не знайдете професію «благодійник». Її просто немає. Це поклик душі, стан душі людини, яка, можливо, інтереси суспільства ставить вище своїх власних». 

Конкурс «Благодійна Вінниччина – 2018» оголошує активну фазу: заявки приймають до 15 березня

Волонтер, призер конкурсу «Благодійна Вінниччина» Андрій Сірак підкреслив, що конкурс став справжньою платформою для знайомств та посприяв втіленню спільних прагнень однодумців з благодійною метою. Також Андрій Сірак відзначив небайдужість вінничан, особливо студентської молоді. За його словами, висвітлення діяльності тих людей, які займаються благодійністю, є особливо важливим, адже саме вони демонструють активну життєву позицію.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, а також благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, які зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Конкурс «Благодійна Вінниччина – 2018» оголошує активну фазу: заявки приймають до 15 березня

Заявку можна завантажити на сайті «Благодійна Україна».

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: [email protected] до 15 березня 2019 року.

До заявки доцільно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи).

Для довідки: Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а з 2012 року проводиться у форматі «Благодійна Україна» . Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Переглядів: 2431
Поширень: 0