З вчорашнього вечора комунальні служби міста розчищають вулиці від снігу в режимі нон-стоп

За ніч з 22 на 23 січня у Вінниці випала рекордна кількість снігу. За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на ранок у місті висота сніжного покрову становила 30 см. Прибиральна техніка почала працювати на вулицях міста о 20:00 22 січня. Комунальні служби в першу чергу зосередили увагу на прибиранні магістральних вулиць для того, щоб зранку громадський транспорт міг вчасно вийти на маршрути. 

Під час такого сильного снігопаду комунальні служби працюють по особливому графіку. Спочатку дороги посипають протиожеледною сумішшю. Після чого розпочинається очистка «ланками» – по дорозі рухається кілька прибиральних машин, які згортають сніг на узбіччя. Така робота триває без перерв.

«У зв’язку з сильним снігопадом, який не припиняється з вечора, прибиральна техніка на вулицях міста працює цілодобово. Почали обробляти центральні та магістральні вулиці протиожеледними засобами о 20:00. Всю ніч працювало по місту сім ланок. За рахунок цього громадський транспорт розпочав роботу згідно з графіком. Загалом для прибирання міста задіяно 56 одиниць техніки та 180 прибиральників, які розчищають зупинки громадського транспорту та тротуари. Наразі формуємо короткі ланки і продовжуємо працювати. Робота триватиме цілодобово», – розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства Сергій Гречанюк, прибирання прибудинкових територій здійснює 630 двірників і 21 одиниця техніки.  Прибиральна техніка працює з 4:00 ранку, а двірники вийшли о 6:00.  

Після того, як сніг перестане йти, комунальні служби розпочнуть розчищати вулиці  з приватною забудовою, по яких не рухається громадський транспорт. Вже складений відповідний графік, який пов’язаний із розкладом вивезення побутових відходів, оскільки необхідно забезпечити можливість пересування по приватному сектору великогабаритних сміттєвозів.

За інформацією синоптиків, у Вінниці сніжитиме цілий день, сніг продовжить йти і вночі.  24 січня опадів не передбачається.  

За таких складних погодних умов водії мають бути обережнішими, дотримуватися більшої дистанції ніж зазвичай, а під час маневрування враховувати можливі ризики. А за можливості краще залишити автомобіль вдома та користуватися громадським  транспортом. 

Особливо пильними мають бути пішоходи, оскільки у транспортних засобів значно збільшується гальмівний шлях. Переходити дорогу необхідно лише у дозволених місцях, переконавшись, що автомобіль знаходиться на достатній відстані для гальмування. В жодному разі не можна різко виходити на дорогу.

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.Переглядів: 3000
Поширень: 0