У суботу вінничан запрошують на Перший всеукраїнський тренінг від академії професійного велогонщика Ярослава Поповича

26 січня з 14:00 до 18:00 у МЦ «Квадрат» (вул. Театральна 15) відбудеться Перший Всеукраїнський тренінг від академії Ярослава Поповича. Вхід – вільний. Тут всім бажаючим розкажуть про особливості методики підготовки велосипедистів в різні сезони, сучасні аспекти і особливості відновлюваної медицини у велоспорті тощо. Тим, хто хоче відвідати тренінг, потрібно попередньо зареєструватись за посиланням, оскільки кількість місць обмежена.

У Вінниці активно розвивається велоінфраструктура. Лише в минулому році облаштовано більше десяти кілометрів велодоріжок та відкрито велопрокат Нові доріжки для власників двоколісних з’явились по Гніванському шосе, вулицях Київська, Миколи Ващука, Замостянській, Воїнів-Інтернаціоналістів тощо. 

Також у місті проходять заходи для велосипедистів. 26 січня всіх бажаючих запрошують на Перший всеукраїнський тренінг від академії професійного велогонщика Ярослава Поповича. Він - найкращий молодий гонщик «Тур де Франс – 2005», третій призер «Джиро д'Італія» – 2003, Заслужений майстер спорту.

Відкриття тренінгу розпочнеться у МЦ «Квадрат» о 14:00. З 14:10 до 14:50 Ярослав Попович розповідатиме про особливості методики підготовки велосипедистів. Перерва запланована з 14:50 до 15:00. Потім, з 15:00 до 15:45 професійний велогонщик розповість про сучасні аспекти і особливості відновлюваної медицини у велоспорті. Презентація аматорських велопроектів на 2019 рік запланована з 15:45 до 16:30. Після цього буде брифінг Ярослава Поповича.

«Я вдячний усім людям, які підтримували і підтримують велоспорт в Україні, - відмітив Ярослав Попович. - Але зараз наш велоспорт переживає нелегкі часи. Останні місяці я детально вивчав стан справ. Усі погодяться, що нам потрібні якісні зміни. За останні два роки роботи спортивним директором команди Світового туру я отримав досвід і тепер розумію ситуацію не лише з боку спортсменів. Зараз цей досвід хочу передати своїй рідній країні. Сподіваюся, що мені вдасться об'єднати усіх людей, які щиро хочуть розвивати український велоспорт і долучати до реалізації цього завдання нових партнерів».

Інформація про подію у ФБ Переглядів: 2006
Поширень: 0