У Вінниці привітали матерів-героїнь та родини, у яких народилися немовлята на новорічні свята

Сьогодні, 25 січня, перед початком чергової сесії, у Вінницькій міській раді урочисто привітали матерів які народили немовлят у Новий рік та Різдво. У ці дні у Вінниці народилось 14 дітей. Родини, де з’явилися діти на свята, отримали коляски, м’які іграшки, квіти та вітальні листівки. 

Також сьогодні у мерії вручили державні нагороди ще чотирьом вінничанкам, які стали матерями-героїнями. Почесне звання жінкам присвоєно за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку. Відзнаки отримали  чотири жінки: дві матері п’ятьох дітей – Ольга Вітюк та Марія Зелінська, матір шістьох дітей Світлана Литвак та сімох дітей – Олена Говорухіна.

У Вінниці привітали матерів-героїнь та родини, у яких народилися немовлята на новорічні свята

Міський голова привітав родини з поповненням та матерів-героїнь з отриманням державних нагород. «Ці чотири жінки разом мають 23 дитини. Це дуже серйозна відповідальність, адже одна справа дати дітям життя, а інша – виховувати своїх діточок, щоб вони знайшли в житті достойне місце, були справжніми патріотами міста і держави. Хочу подякувати вам, шановні мами, за виховання ваших дітей, за вашу материнську відданість і побажати вам та вашим родинам здоров’я, благополуччя. Також у нас є гарна традиція вітати вінничан, які стали батьками в новорічну та різдвяну ночі.  У нас цікава статистика: в минулому році народилося 14 діточок і стільки ж з’явилось на цьогорічні свята. Хочу побажати вам та вашим дітям здоров’я, благополуччя, щоб вони достойно росли на радість батькам і були здорові», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

У Вінниці привітали матерів-героїнь та родини, у яких народилися немовлята на новорічні святаПереглядів: 2388
Поширень: 1