У Вінниці сформовано 9 бригад, які консервують пошкоджені дороги за технологією, аналогічною до «холодного асфальту»

Наразі погодні умови дозволили розпочати активнішу роботу над консервацією пошкодженого асфальтного покриття на дорогах з допомогою технології, яка є аналогічною до «холодного асфальту». Протягом найближчих кількох днів планується провести такий ремонт на 28 вулицях.  Серед них – вул. Лесі Українки, Батозька, Зулінського, Маяковського тощо. 

Цієї зими на території України та Вінниці зокрема часто змінювалась погода та температура. Це призвело до пошкодження дорожнього покриття на ділянках деяких вулиць. Найбільше постраждали дороги, де не проводився капітальний ремонт.

Протягом зими за можливості такі ділянки ремонтували на магістральних вулицях. Наразі, користуючись більш сприятливими погодними умовами, було створено 9 бригад, завдання яких за короткий термін законсервувати пошкоджені ділянки, щоб асфальтне покриття не руйнувалось далі, а водіям було більш зручно пересуватись містом.

У Вінниці сформовано 9 бригад, які консервують пошкоджені дороги за технологією, аналогічною до «холодного асфальту»

Роботу кожної бригади буде координувати працівник департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради. «Консервація доріг за технологією,  аналогічною до «холодного асфальту», проводиться для того, щоб покриття далі не руйнувалось. Навесні, як тільки дозволять погодні умови, ми розпочнемо масштабний поточний ремонт усіх вулиць міста», – розповідає заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою  Юрій Семенюк.Переглядів: 1270
Поширень: 0