Шість медалей вибороли вінничани на молодіжному чемпіонаті з шашок

Молодіжний Чемпіонат України з шашок-100 приймала Вінниця з 31 січня до 7 лютого 2019 року. В змаганнях у місті над Бугом брали участь 130 спортсменів з 13 областей країни. У шести вікових категоріях протягом восьми днів було розіграно 18 комплектів медалей, а також визначено володарів кубків у трьох командних заліках з класичної, швидкої та блискавичної гри. Вісім днів тривало свято шашок у Вінниці!

Вдало виступила збірної Вінницької області, яка здобула три командних кубка за треті місця у командному заліку з кожного різновида гри. Майстер FMJD Василь Пікіняр став двічі чемпіоном України з шашок-100 - він виграв класичну та блискавичну програму у категорії молоді до 26 років. Також медалі здобули вінничани Віталій Луценко (срібло та бронза), Михайло Батунін (бронза) та спортсмен з Калинівки Петро Ціхановський (бронза). Усі вони отримали перепустки на чемпіонати Європи та світу. Сумарно вінничани вибороли у індивідуальному заліку дві золотих, одну срібну та три бронзових медалі.