Січневий внесок малого і середнього бізнесу Вінниччини 151 мільйон гривень

Саме стільки єдиного податку було перераховано до місцевих бюджетів за перший місяць звітного року платниками Вінниччини, що обрали для своєї діяльності спрощену систему оподаткування, обліку та звітності,. Перевиконання прогнозованих показників, при цьому, перевищило 2,6 млн грн.

Про це говорить начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський та наголошує, що у січні 2019 року місцеві громади регіону отримали на 15 млн 885,6 тис. грн єдиного податку більше, ніж за аналогічний звітний період минулого року.

Посадовець додає, що у загальній сумі сплаченого єдиного податку на долю фізичних осіб-підприємців припадає майже 55 відсотків (проти 49 минулорічних) або понад 82,7 млн грн. Решту перерахували юридичні особи-спрощенці. Така позитивна динаміка, за твердженням обласного очільника фіскальної служби є черговим підтвердженням сприятливого бізнес-середовища для розвитку малого та середнього підприємництва на Вінниччині.

Нагадаємо, що у 2019 році максимальна фіксована ставка єдиного податку для спрощенців І групи становить не більше 192,10  грн. (до 10%  від 1 921 грн.), ІІ групи –  не може перевищувати 834,60 грн. (до 20% від 4 173 грн.). Платники єдиного податку ІІІ групи сплачують його у розмірі 3% доходу, у разі сплати ПДВ, або 5% доходу, у разі включення ПДВ до складу єдиного податку. Для платників ІУ групи розмір єдиного податку залежить від категорії земель та їх розташування.Переглядів: 1280
Поширень: 0