Впродовж минулого тижня вінничани заключили більше 35,5 тис. декларацій  з лікарями

Про це зазначила директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, яка відбулась сьогодні, 16 липня, під керівництвом голови ОДА Валерія Коровія.

За словами Людмили Грабович, станом на ранок 16 липня в області вже підписано 800 тис. декларацій про вибір лікаря, що підтверджує провідні позиції Вінниччини в Україні за кількістю відповідних угод з сімейними лікарями.

За даними Інфоромаційно-аналітичного центру медичної статистики області, протягом 9 – 16 липня поточного року в області зареєстровано 35 567 декларацій.

Впродовж минулого тижня вінничани заключили більше 35,5 тис. декларацій  з лікарями

Найбільша кількість громадян, які визначились із медичним супроводом  - у Барському, Бершадському, Гайсинському. Хмільницькому, Ямпільському районах. Серед лідерів за кількістю укладених з лікарями декларацій також Козятинський і Тульчинський райони та м. Вінниця.

До сьогоднішнього дня, починаючи з квітня 2018 року, Вінницька область залишається серед лідерів щодо реалізації кампанії «Лікар в кожну родину». Протягом 2 квітня – 9 липня поточного року було підписано 788  409 декларацій про вибір лікаря.Переглядів: 1111
Поширень: 0