Упродовж І півріччя 2018 року державні кадастрові реєстратори Вінницької області опрацювали 138 221 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру.

Однією із популярних послуг у сфері земельних відносин є надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Цьогоріч фахівці Вінниччини  видали 26 252 таких документів. Найбільше витягів із кадастрової системи видано у Вінницькому, Козятинському, Бершадському, Барському та Жмеринському районах області.

Крім того, державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби області зареєстрували 33 853 земельних ділянок. Найбільше земельних ділянок зареєстровано у Вінницькому, Шаргородському, Гайсинському, Барському, Могилів-Подільському районах.

На Вінниччині громадяни також користуються електронними сервісами Держгеокадастру. Однією з найпопулярніших залишається електронна послуга щодо замовлення витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Його можна замовити також безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

Упродовж звітного періоду, в режимі онлайн, в області замовлено  19 526 таких документів. Готові витяги громадяни отримали у Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі під час замовлення.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 Переглядів: 1319
Поширень: 0