У Вінниці відбувся другий антинаркотичний рейд

Сьогодні, 23 лютого, у Вінниці вже вдруге провели антинаркотичну мобілізацію із замальовування назв телеграм-каналів, які продають наркотики. Вперше такий рейд відбувся 9 лютого. 

Продовжити вирішили також на Вишеньці. Традиціно зібралися біля фонтану «Атлант», що на проспекті Космонавтів. Окрім представників ініціативної групи та охочих вінничан, до рейду долучилися представники творчих професій. 

Учасники кавер-гурту GLORIA теж виступають за здоровий спосіб життя та проти наркотиків, тому приєдналися до акції. 

Вишеньку обрали вдруге аби допрацювати район та промоніторити нові написи у тих місцях, де активісти вже їх замалювали минулого разу. Максимум уваги традиційно приділили теріторіям біля навчальних закладів. 

У Вінниці відбувся другий антинаркотичний рейд

Представники ініціативної групи та організатори забезпечують активістів фарбою, респіраторними масками та гумовими рукавичками. 

Нагадаємо, перша акція відбулась 9 лютого та зібрала більше 60 людей, така ж кількість балонів з фарбою була використана. Активісти зафарбували близько 500 написів та «працювали» годину. Дізнаватись про наступні рейди та слідкувати за подіями та діяльністю активістів можна ТУТ.Переглядів: 2787
Поширень: 2