У Центральному міському парку стартував «ГлінтвейнFest»

Дводенний фестиваль гарячого вина чекає на гостей 23-24 лютого біля водограю у Центральному парку культури відпочинку й триватиме з 10:00 до 22:00. 

Не дивлячись на перші години роботи фестивалю, у парку зібралось вже багато охочих скуштувати смачні зігріваючі напої. Гостей приваблювали також аромати, які можна відчути вже біля входу в парк. 

У Центральному міському парку стартував «ГлінтвейнFest»

Варто окремо розповісти про види глінтвейнів, які тут пропонують: в першу чергу, це глінтвейн класичний, а вже потім малиновий, ананасовий, шоколадно-апельсиновий, грейпфрутовий, смородиновий, вишневий, імбирно-обліпиховий і т.д. Також можна обрати напій на основі білого або червоного вин чи безалкогольні на основі соків. 

У Центральному міському парку стартував «ГлінтвейнFest»

Середня вартість глінтвейнів - від 50 до 70 грн. Крім гарячих напоїв, в асортименті представлені страви на фуд-кортах: тут і крафтові сири, і шашлики, і м’ясні страви, і овочі-гриль. Є також різноманітні смаколики: яблука у карамелі, вафлі та горішки. 

Не менш насичена розважальна програма: організатори запланували майстер-класи, розіграші подарунків та музичні виступи гуртів. Поспішайте!Переглядів: 1535
Поширень: 1