Вінницький ансамбль танцю «Радість» підкорює Європу

Літо – пора відпочинку та розваг передусім для дітей. Але цей відпочинок може бути цікавим, барвистим, пізнавальним і активним, яким є для учасників Народного художнього колективу ансамблю танцю «Радість» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної».

В кінці червня, на початку липня наймолодші учасники ансамблю «Радість» взяли участь в Міжнародному дитячому фестивалі в м. Айвалик, який розташований на березі Егейського моря. Концерти в амфітеатрі м. Айвалика, та в курортному місті Сарім-Саклі, купання в Егейському морі, морські прогулянки на пароплаві, цікаві екскурсії подарували справжнє свято маленьким учасникам ансамблю.

Вінницький ансамбль танцю «Радість» підкорює Європу

В цей час концертний склад ансамблю «Радість» взяв участь в Х Міжнародному фольклорному фестивалі «Данецаре», що проходив в німецькому місті Ерфурті. Фестиваль «Данецаре» проводиться один раз на два, три роки. На цей фестиваль поступило 150 заявок від колективів з усього світу. І нам було надзвичайно приємно, що саме  наш ансамбль отримав запрошення взяти участь в цьому фестивалі разом з колективами зі США, Сербії, Еквадору, Словаччини, Мексики, Східного Тимору та Німеччини. Наш колектив вже вдруге брав участь у фестивалі в Ерфурті і був єдиним дитячим колективом на цьому фестивалі.

Вінницький ансамбль танцю «Радість» підкорює Європу

Програма фестивалю була надзвичайно насиченою. За 4 дні колектив дав 10 концертів (по 2-4 концерти на день). Більшість концертів відбувалися на сценах, які були встановлені на площах в старовинній частині міста, на високій горі у фортеці Петерсберг, в торгівельному центрі. Всі колективи показали дуже високий рівень виконавської майстерності, але глядачі особливо гаряче приймали наших танцюристів. Всі виступи закінчувалися оваціями та вигуками «браво». На Гала концерті всі групи випустили в небо голубів та говорили про мир в усьому світі.

Вінницький ансамбль танцю «Радість» підкорює Європу

Наш колектив постійно відчував підтримку наших земляків, які зараз проживають в Ерфурті. Багато з них відвідували всі наші концерти, а представники  товариства сприяння українській греко-католицькій громаді Тюрінгії зробили подарунки кожній дитині.

Вінницький ансамбль танцю «Радість» підкорює Європу

Ансамбль «Радість» повернувся до Вінниці лише на один день, щоб зібрати речі, та вирушити до сонячної Італії та Австрії… (Далі буде).

 Переглядів: 5231
Поширень: 0