До уваги вінничан: синоптики попереджають про сильні пориви вітру у четвер

Вдень 28 лютого по Вінницькій області та м.Вінниця очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с.(1 рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

При штормових попередженнях, коли сила поривів вітру досягає 15-20 і навіть 30 м / с, рятувальники рекомендують дотримуватися основних правил по техніці безпеки в населених пунктах різного типу.

Зазвичай восени і навесні особливо сильні вітри, тому потрібно пам'ятати найголовніше і саме просте, що можна зробити в таких випадках, щоб убезпечити себе.

  • Всі вікна в будинку або квартирі при сильних шквальних вітрах повинні бути щільно закриті.  З незасклених балконів і лоджій слід прибрати абсолютно всі предмети, які можуть при сильному вітрі випасти назовні (горщики, банки, ящики, пляшки і т.п.). 
  • Опинившись на вулиці під час сильних поривів вітру слід триматися якомога далі від рекламних щитів (і інших навісних конструкцій), ліній електропередачі, а також дерев. Озирніться навколо, потрібно бути подалі від усього, що може відірватися, зламатися і впасти на голову. Не можна підходити до обірваних проводів і розгойдучихся предметів (дерев), тому що вони можуть впасти.
  • Слід особливо уважно стежити за тим, щоб не перебувати під великими деревами, особливо це стосується тополь і не паркувати під ними автотранспорт, тому що дерево може впасти або розламаються його гілки, які також можуть бути небезпечні при падінні. Також особливо небезпечні гнилі і старі, а також самотньо стоячі дерева.


Переглядів: 3887
Поширень: 6