Вінницькі поліцейські після двох тижнів пошуків в Києві знайшли 15-річного хлопця

27 лютого у Києві знайшли 15-річного Віталія Білика, якого майже два тижні розшукували вінницькі поліцейські. Раніше підліток неодноразово покидав домівку та проводив час у розважальних закладах міста, але за кілька днів повертався.  

Як розповів начальник сектора ювенальної превенції Вінницького міського відділу поліції Володимир Борищук, поліцейськими були задіяні усі можливі оперативно-розшукові заходи, направлені на розшук хлопця. Поліцейські відпрацьовували вокзали, ринки, розважальні заклади та інші громадські місця. Шукали підлітка і за допомогою засобів масової інформації та соціальних мереж.

Вчора, 27 лютого, до столичної поліції зателефонував водій таксі та повідомив про хлопчика, який без супроводу дорослих сів до нього у автомобіль. Підліток попросив відвезти його у Бориспіль, щоб подивитися як злітають та сідають літаки. Така поведінка підлітка викликала підозру у водія, тому він зателефонував на лінію 102.

У відділенні поліції з’ясувалось, що хлопець з Вінниці,  і з 15 лютого його шукають місцеві поліцейські.

Втікач розповів, що йому подобається самостійне життя, бути незалежним, подорожувати та розважатись. Ночував хлопець у під’їздах будинків, а гроші та їжу просив у перехожих на вулицях столиці.    

Зараз школяр знаходиться вдома. Поліцейські пояснили про усі негативні наслідки, до яких може призвести така його поведінка. З хлопцем працюватимуть психологи та працівники відповідних соціальних служб.Переглядів: 1059
Поширень: 0